خدمات پشتیبانی وب

محتوا همه چیز است

داشتن محتوای غنی برای هر سایتی لازم و ضروری است زیرا موتور های جستجو بیش از هر چیز به محتوا اهمیت می دهند موتورهای جستجو سایت هایی را در صفحه اول و در رتبه بالاتر نمایش می دهند که بدانند آن سایت دارای محتوایی هست که برای کاربر جستجوگر مفید تر است. بنابراین اگر سایتی دارای محتوای خوبی نباشد گوگل و سایر موتور های جستجو اهمیت به آن نمی دهند.
در همین رابطه یکی از کارهایی که لازم است به طور مستمر بر روی سایت ها انجام گیرد افزودن یا بهینه کردن مطالب مفید می باشد . یک مطلب مفید مطلبی است که حداقل دارای 300 کلمه باشد ، تصویر مرتبط داشته باشد و کلمات کلیدی مرتبط به میزان درست در متن تکرار شده باشد.
یکی از سرویس هایی که برای پشتیبانی سایت ها ارائه می دهیم تولید محتوای اختصاصی همراه با تصویر مناسب و رعایت دستور العمل های سئو می باشد.

تعامل با بازدیدکنندگان سایت

یکی از مورادی که در سایت ها باید مراقب بود و پشتیبانی کرد ارتباط با بازدید کنندگان ، کاربران و مشتریان سایت می باشد معمولا کاربران از سایت بازدید می کنند و در زیر یک مطلب نظر خود را مینویسد و یا سوالی می پرسند که دوست دارند بازخورد آن را هر چه زودتر دریافت کنند و البته از اینها مهم تر افرادی هستند که کالا یا خدماتی را از سایت می خرند این گروه انتظار دارند که به سرعت کالا یا خدمات مورد نظر را دریافت کنند بنابراین لازم است همواره سایت را بازدید کنیم و چنانچه کاربری سوالی پرسیده یا خریدی انجام داده پاسخ مناسب به او بدهیم. در همین راستا یکی از خدماتی که در پشتیبانی سایتها ارائه میدهیم کنترل نظر بازدید کنندگان ، مدیریت بر سفارش های مشتری و مدیریت کاربران و اعضا سایت می باشد. البته با توجه به نوع سایت میتوان این خدمات را بصورت هفته ای یکبار (برای سایت های با بازدید کم) و یا بصورت روزانه (برای سایت های پر بازدید یا فروشگاهی) انجام داد.

نسخه پشتیبان برای روز مبادا

یکی دیگر از کارهایی که باید همیشه برای سایت ها انجام دهیم تهیه نسخه پشتیبان یا بک آپ می باشد همواره تهدید های مختلفی مانند هکر ها و ... وجود دارد که ممکن است باعث از بین رفتن اطلاعات سایت شود در این حالت با بازیابی نسخه پشتیبان (بک آپ) میتوانیم دوباره سایت را سرپا کنیم برای آنکه با اطمینان بیشتری بتوانیم در روز مبادا سایت خود را مجددا رو به راه کنیم ما در سرویس پشتیبانی خدمت بک آپ گیری کامل از سایت انجام میدهیم و آن بک آپ را در سرور دیگری ذخیره میکنیم در حالت حتی اگر سرور سایت شما دچار مشکل شود اطلاعات شما از بین نمی رود در این سرویس نیز با توجه به حجم کاری و نوع سایت میشود بک آپ ها را ماهانه ، هفتگی یا روزانه گرفت.

سئو مطالب قبلی

اگر سایت شما دارای مطالب زیادی باشد باید از بهینه بودن سئو آنها مطمئن شویم سئو مطالب قبلی می تواند تاثیر زیادی در سئو کل سایت باشد.بنابراین یکی از سرویس هایی که ارائه میدهیم بررسی سئو و بهینه سازی محتوای مطالب قبلی سایت ها می باشد.

حجم کمتر ، سرعت بیشتر

بهینه بودن سایت از نظر حجم و بالا بودن سرعت بار گذاری سایت یکی از معیار مهم موتور های جستجو و گول هست و به سایتی که با سرعت بیشتری بارگذاری شود اعتباری بیشتری میدهد و در نتایج جستجو رتبه بهتری به آنها می دهد از اینرو یکی از سرویس هایی که در خدمات پشتیبانی سایت در نظر میگیریم بهینه سازی سایت از نظر سرعت و کاهش حجم و افزایش سرعت سایت ها می باشد.

افزایش امکانات سایت

وقتی شما یک سایت دارید ممکن است بعد از مدتی بخواهید امکاناتی به آن اضافه کنید در این حالت یا باید سایت را از اول طراحی کنید یا به طراح اولیه سایت خود مراجعه کنید و موارد مورد نیاز خود را سفارش بدهید تا به سایت اضافه ، در صورتیکه طراح قبلی سایت در دسترس هست پیشنهاد ما همکاری با ایشان هست اما اگر به هر دلیلی این ارتباط ممکن نباشد ما در خدمت شما هستیم تا هر امکاناتی نیاز دارید به سایت شما اضافه کنیم.

افزایش امنیت سایت

همواره باید امنیت سایت را بررسی کنیم تا بتوانیم جلوی نفوذ هکر ها را بگیریم و اجازه ندهیم سایتمان ویروسی شود یا بد افزار ها به سایتمان حمله کنند یکی دیگر از خدمات که در گروه پشتیبانی سایت قرار میگیرد بررسی وضعیت امنیت سایت می باشد.

ایجاد بک لینک

بک لینک یعنی آنکه آدرس سایت ما در سایت های دیگر قرار داشته باشد و مفهوم آن برای موتور های جستجو آن است که سایت ما آنقدر خوب و معتبر است که سایت های دیگر سایت ما را به بازدید کنندگانشان معرفی می کنند. و این تاثیر مستقیم و زیادی در اعتبار ما نزد گوگل و سایر موتور های جستجو می گذارد.البته این کار قواعدی دارد که اگر رعایت نگردد نتیجه برعکس می دهد! یکی از خدماتی که در سرویس پشتیبانی سایت ارائه می دهیم ایجاد بک لینک های معتبر و سالم در سایت های معتبر می باشد.

ثبت اطلاعات در گوگل

حتما در جستجو هایتان در گوگل دیده اید که گوگل چند سایت را بر روی نقشه نشان می دهد و البته در برنامه گوگل مپ هم امکان جستجوی مکان ها وجود دارد . در صورت تمایل شما، میتوانیم اطلاعات معرفی کسب و کار شما مانند آدرس وب سایت ، تلفن و آدرس را به گوگل معرفی کنیم.

به روز رسانی سایت

نرم افزار های سایت ها هر چند وقت یکبار به روز رسانی میشوند تا ایرادات گزارش شده برطرف شود یا امکانات بیشتری به آنها اضافه شود معمولا ایرادات نرم افزار ها بعد از مدتی آشکار میشوند و هکرها می توانند با استفاده از این ایرادات به سایتها نفوذ کنند اما به روز رسانی نرم افزار های سایت باعث میشود تا جلوی هکر ها گرفته شود . بنابراین لازم است همواره نرم افزارهای سایت خود را به روز رسانی کنیم دست کم به روزرسانی های امنیتی را باید انجام بدهیم .

پشتیبانی در دسترس

در زمانیکه قرارداد پشتیبانی در حال اجرا می باشد می توانید از طریق تلفن یا تلگرام اقدامات مورد نظر خود را اطلاع بدهید تا در اولین فرصت اقدام لازم صورت پذیرد .

مستند سازی کارها

با توجه به نوع قرارداد پشتیبانی گزارش هایی در مورد کارهای انجام گرفته روی سایت تقدیم میگردد.